Zajęcia na sali fitness

 

Zajęcia fitness nie muszą być głównie ćwiczeniami odchudzającymi, przyspieszającymi spalanie tkanki tłuszczowej. Równie ważne jest rozciągnięcie mięśni i przywrócenie gibkości ciału. Treningi wzmacniające to takie, których zadaniem jest poprawa kondycji i wydolności organizmu. Zastanawiasz się, które zajęcia fitness wybrać? Dowiedz się więcej na temat naszych zajęć na sali i wybierz te zajęcia, które Ci najbardziej odpowiadają.

zajęcia na sali

RODZAJE ZAJĘĆ FITNESS

1

WZMACNIAJĄCE 

Zajęcia kształtujące atrakcyjną i wysportowaną sylwetkę. Poprawiają kondycję i wzmacniają wszystkie grupy mięśniowe. Różnorodność zajęć pozwala skupić się na ogólnorozwojowym treningu lub na wybranych partiach ciała.

Środa 19:30 (WZMACNIANIE) - Ania 

2

CARDIO

Trening wytrzymałościowy. Jego głównym celem jest poprawa wydolności pracy serca. A mocniejsze serce, to lepszy przepływ krwi, a co za tym idzie lepsze dotlenienie organizmu. Różnorodność zajęć pozwala skupić się na ogólnorozwojowym treningu lub na wybranych partiach ciała.

Poniedziałki 18:30 (TBC)

3

PROZDROWOTNE

Zajęcia zmniejszające skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajęcia z wykorzystaniem różnych przyborów, typu piłka rehabilitacyjna czy specjalistyczne rollery, pomagające wzmocnić mięśnie głębokie całego ciała.

4

MENTALNE

Pełna harmonia mind&body. Zajęcia kształtujące nie tylko piękne ciało, ale też siłę ducha. Przywracające równowagę i spokój. Twoje ciało pozostanie wzmocnione, rozciągnięte i odprężone. Zajęcia z użyciem muzyki relaksacyjnej ukoją skołatane nerwy.

+48 790 477 710

klubzdrowie@op.pl